beer-428121_640-1

Postaw na personalizację

Personalizowanie to świetny pomysł na prezent. Wiedzą o tym wszyscy, którzy lubują się w sztuce dawania prezentów. A przecież to lubi naprawdę wiele osób. Nie od dziś wiadomo, że dużo lepiej jest dawać niż brać. Nie od dziś też wiadomo, że sztuka obdarowywania innych to sztuka, która jest bardzo trudna i skomplikowana. Trzeba w końcu wszystko zaplanować – dopasować prezent do osoby, której chcemy zrobić przyjemność, okazji, a nawet do stopnia zażyłości, który łączy nas z daną osobą.

Spersonalizowane prezenty są najlepsze!

W dzisiejszych czasach ludzie coraz chętniej sięgają po personalizację. W końcu to, co spersonalizowane jest lepsze. A dlaczego? Z jednego, bardzo prostego powodu: To, co jest spersonalizowane zostało przygotowane z myślą o jednym, konkretnym człowieku. Nie jest produktem masowym. A to zawsze bardzo miły gest. Gest, który z pewnością każdy doceni. Czy etykiety spersonalizowane mogą w tym pomóc? Z pewnością. Och, oczywiście wcale nie chodzi o to, by komukolwiek dawać w prezencie etykiety. Choćby nawet i spersonalizowane. Ale naklejone na butelkę na przykład z winem domowej roboty – potrafią już zrobić odpowiednie, pozytywne wrażenie na osobie, którą chcemy obdarować. A przecież o to w tym wszystkim chodzi. O sprawienie radości osobie, którą chcemy obdarować. Bo przecież nie obdarowuje się osób, które nic dla nas nie znaczą – prezenty sprawia się tylko tym, którzy z jakichkolwiek powodów są dla nas ważni. 

Gdzie dokonać personalizacji?

Skoro już wiadomo jak ważna i jak piękna dla osoby obdarowanej może być kwestia prezentu spersonalizowanego – choćby personalizacji w danym prezencie miały podlegać tylko etykiety na butelkach z alkoholem. Ale gdzie dokonać takiego aktu personalizacji? Cóż, w dzisiejszych czasach, można bez wątpienia powiedzieć, że najlepszym miejscem ku temu jest drukarnia cyfrowa. Drukarnia cyfrowa to miejsce szczególne, miejsce, które bardzo mocno powiązane jest ze współczesnością – w końcu o drukarniach cyfrowych jeszcze dwadzieścia-trzydzieści lat temu nikt nie był w stanie nawet marzyć. No dobrze, ale czym dokładnie jest drukarnia cyfrowa? Czym różni się od zwyczajnej, tradycyjnej drukarni? Głównie kosztami produkcji – odpadają początkowe koszta, bo wzór druku w drukarni cyfrowej można przerzucić wprost z komputera lub pamięci przenośnej. W dodatku drukarnia cyfrowa umożliwia drukowanie małego zamówienia lub właśnie zamówienia… personalizowanego, bardzo nietypowego. Innymi słowy – podejmie się wykonania tych zleceń, których zwykłe, tradycyjne drukarnie nie wykonają lub wykonają za horrendalnie wysoką sumę. A przecież nikt nie lubi przepłacać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *